fbpx
+370 611 15551
Sanus klinika / Vaikų dantų gydymas

Vaikų dantų gydymas

Dantimis privaloma pradėti atidžiai rūpintis vos tik jiems išdygus. Didžiausia vaikų dantukų grėsmė – kariesas, kuris negydant gali sukelti rimtų problemų. Dėl šios priežasties vaikams būtina reguliariai lankytis gydytojo odontologo kabinete ir nuo pat mažens prisijaukinti tinkamus burnos ertmės higienos įpročius.

Viena dažniausių tėvų klaidų – neatsakingas požiūris į atžalų pieninius dantukus. Šie dantys yra itin jautrūs, tad negydomi gali sukelti ne tik skausmą ar infekciją, bet ir pažeisti nuolatinių dantų užuomazgas, o per anksti pašalinti pieniniai dantys gali paskatinti netaisyklingo dantų sąkandžio susiformavimą. Odontologijos klinikoje SANUS:

  • Profilaktiškai įvertiname vaikų dantukų būklę ir parodome, kad odontologo kėdėje ne baisu, o netgi įdomu;
  • Tinkamai ir atidžiai paruošiame vaikus dantukų gydymui;
  • Gydome dantų ėduonį;
  • Dengiame nuolatinius dantis silantais;
  • Prireikus pašaliname užsibuvusį pieninį dantuką;
  • Įvertiname, ar nuolatiniai dantys užima taisyklingą padėtį ir konsultuojame dėl ortodontinio gydymo;
  • Supažindiname, kaip tinkamai prižiūrėti mažylių dantukus ir kaip išmokyti vaikus asmeninės burnos higienos taisyklių.

Suaugusiųjų ir vaikų dantų gydymo procedūros yra panašios savo specifika, tačiau pelnyti mažųjų pasitikėjimą ir gydyti vaikų dantis gali 

toli gražu ne kiekvienas specialistas. SANUS klinikoje dirbantys gydytojai odontologai atsakingai ir kantriai pasirūpins net ir pačių mažiausiųjų pacientų dantukų būkle ir padės įveikti užklupusius susirgimus. Suteiksime ne tik reikiamą gydymą, bet ir papasakosime, kaip išmokyti mažuosius tinkamai darbuotis dantų pasta, šepetėliu ir kitomis dantų priežiūros priemonėmis.

Užtikriname, kad mažieji pacientai nepatirs jokio streso ir išmoks rūpintis savo dantukais, nes SANUS klinikoje suras savo dantukų fėją!

SANUS KLINIKOJE  medicinos ir sveikatinimo paslaugas galite įsigyti ypač geromis  sąlygomis Pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių!