fbpx
+370 611 15551
Sanus klinika / Pacientams iš užsienio

Pacientams iš užsienio

Lietuvoje viešėsite tik kurį laiką ir norite, kad vizito gimtinėje metu jums būtų suteiktas odontologinis gydymas? Tam visai neprireiks ilgo, sudėtingo gydymo ir daugybės vizitų. Užtikriname, kad visas reikiamas odontologines paslaugas galime suteikti ne tik patikimai ir kokybiškai, bet ir greitai. Puikiai suvokiame, kad užsienyje gyvenantys ir tik trumpam į tėvynę sugrįžę pacientai turi itin atidžiai planuoti savo laiką, todėl tokiems pacientams SANUS klinikoje siūlome gydymą pagal išskirtinį grafiką. Gydymo planavimas bei gydymo paslaugų suteikimas vyksta greitai ir paprastai. Tam prireikia vos trijų etapų:

Vizitui užsiregistruokite dar būdami užsienyje. Susisiekite su mumis ir praneškite apie savo problemą, bei kada ketinate grįžti į Lietuvą. Tuomet kartu parinksime Jums patogų vizito laiką.
Mes paruošime gydymo planą. Gydymo planavimas prasidės Jums dar net nesugrįžus į Lietuvą – numatysime reikiamas procedūras, vizitų skaičių bei laiką.
Grįžę į Lietuvą, atvykite į SANUS. Pirmojo vizito metu galėsime iš karto pradėti jau parengto gydymo plano vykdymą.

Profesionali klinikos gydytojų komanda siūlo šias paslaugas:
Burnos chirurgines procedūras;
Terapinį dantų gydymą;
Profesionalią burnos higieną;
Dantų šaknų kanalų gydymą;
Estetines dantų gydymo procedūras ir kt.

Kviečiame į SANUS kliniką atvykti užsienyje gyvenančius pacientus ir įsitikinti, kad galime greitai ir efektyviai išspręsti įvairias su burnos ertmės sveikata susijusias problemas. Pasirūpinsime, kad iš Lietuvos išvyktumėte sveikais dantimis!

SANUS KLINIKOJE  medicinos ir sveikatinimo paslaugas galite įsigyti ypač geromis  sąlygomis Pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių!