fbpx
+370 611 15551
Sanus klinika / Dantų laminatės

Dantų laminatės

Dantų laminatės (venyrai) – labai plonos, iš keramikos pagamintos plokštelės, specialiu cementu tvirtinamos prie priekinio danties paviršiaus. Dantų laminatės yra vos 0,3 – 0,5 mm storio, ir atrodo kaip Jūsų natūralūs dantys. Ši estetinės odontologijos procedūra laikoma vienu šiuolaikiškiausių ir patikimiausių būdų, leidžiančių turėti kerinčią šypseną. Laminačių gamybai naudojama presuota „E-Max“ keramika. Tai – ypatingu estetiškumu ir tvirtumu pasižyminti medžiaga, suteikianti galimybę kiekvieną dantį atkurti taip, kad jis atrodytų tarsi sukurtas gamtos.

Laminatės – tai puikus sprendimas, jeigu:

  • Jūsų netenkina dantų išvaizda;
  • Nenorite šypsotis, nes Jūsų dantys nuskilę ar nudilę;
  • Norite pakeisti natūralių savo dantų spalvą, formą, dydį ar panaikinti tarp dantų esančius tarpus;
  • Svajojate apie rezultatą, kuris nepakenktų Jūsų natūraliems dantims.

Dantų restauravimas laminatėmis – puiki alternatyva estetiniam plombavimui. Nors estetinis plombavimas taip pat leidžia sukurti patrauklesnę šypseną, rezultatu galima džiaugtis kur kas trumpiau, nei restauruojant dantis pasitelkiant laminates. Kiti mikroprotezavimo laminatėmis privalumai:
Itin estetiška išvaizda – įprasta, jog estetinę odontologijos paslaugą besirenkantis pacientas visuomet trokšta kiek įmanoma natūralesnio ir malonaus akiai rezultato. Renkantis laminates, šis troškimas išpildomas visu 100 procentų, nes šie venyrai idealiai pritaikomi prie paciento dantų lanko, veido bruožų bei proporcijų, o medžiaga, iš kurios gaminamos laminatės, yra pralaidi šviesai ir savo išvaizda primena natūralų dantų emalį. Tai leidžia išgauti neįtikėtinai natūralų efektą.
Minimaliai invazyvus būdas – pacientai dažnai mano, kad atliekant dantų restauravimo procedūras, teks nušlifuoti daug sveikų dantų audinių. Taikant dantų atkūrimą laminatėmis, to baimintis nereikėtų, nes tvirtinant šias restauracijas, prireikia tik itin minimalaus šlifavimo (iki 1 mm). Taigi, nėra ko nerimauti, nes natūralūs dantų audiniai išsaugomi maksimaliai.
Komfortiška procedūra – daugelis odontologinių procedūrų asocijuojasi su skausmu ir diskomfortu, tačiau laminančių tvirtinimo metu pacientai nejaučia ne tik skausmo, bet ir jokių kitų nemalonių pojūčių. Taip yra todėl, nes dantų restauravimas laminatėmis – minimaliai invazyvi procedūra.
Universalumas – kiekviena laminatė pagaminama dantų technikų laboratorijoje, pagal specialų užsakymą. Laminatės visuomet idealiai pritaikomos kiekvienam pacientui pagal jo dantų dydį, formą bei pageidavimus.
Saugumas – medžiaga, iš kurios gaminamos laminatės, pasižymi biosuderinamumu, tad venyrai burnos ertmėje nesukelia jokių nepageidaujamų organizmo reakcijų. Svarbu paminėti ir tai, kad ant laminatėmis restauruotų dantų kur kas mažiau kaupiasi maisto likučiai ir apnašos, tad tampa lengviau išvengti ėduonies, periodonto ligų ir kitų su burnos ertmės sveikata susijusių problemų.
Įsitikinkite, kad dantų laminatės – tai ne tik džiuginantis, bet ir ilgaamžiškas rezultatas, paliekantis įspūdį visiems, kurie išvys Jūsų šypseną.

SANUS KLINIKOJE  medicinos ir sveikatinimo paslaugas galite įsigyti ypač geromis  sąlygomis Pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių!