fbpx
+370 611 15551
Sanus klinika / Apie mus

SANUS – odontologijos klinika, kurioje teikiamos plataus spektro burnos ertmės priežiūros bei gydymo paslaugos: nuo pirminės konsultacijos ar terapinio gydymo, iki sudėtingų dantų implantavimo procedūrų bei kitų chirurginių operacijų.

Mūsų pranašumai – patyrusi odontologijos srities profesionalų komanda ir moderni bei patikima gydymo įranga. Mūsų specialistai yra itin vieningi, nes tikime, kad sklandus gydytojų odontologų bendradarbiavimas yra vienas iš lemiamų veiksnių, siekiant užtikrinti efektyvų gydymą. Esame visuomet pasiruošę profesionaliai įvertinti tiek vaikų, tiek suaugusiųjų ar senolių burnos ertmės ir dantų būklę ir pritaikyti efektyviausią gydymą. Siekdami užtikrinti kokybę ir visapusišką komfortą, gydymui bei procedūroms naudojame visame pasaulyje pripažintą įrangą ir kokybiškas, patikimų gamintojų medžiagas.

Kiekvienas SANUS klinikos lankytojas yra nepaprastai svarbus. Laikomės nuomonės, jog privalome atidžiai pasirūpinti kiekvienu klientu – ne tik profesionaliai įvertinti jo sveikatos būklę ir sudaryti efektyvų gydymo planą, bet ir įsigilinti į asmeninius poreikius, norus, galimybes ir baimes. Siekiame, kad kiekvieno gydymo rezultatas būtų ilgalaikis, todėl supažindiname su profilaktinėmis priemonėmis, kurios padeda užkirsti kelią odontologinėms problemoms ateityje.

Mes siekiame nuolat tobulėti ir suspėti su odontologijos naujovėmis bei pokyčiais, nes norime pranokti savo klientų lūkesčius. Apsilankę SANUS odontologijos klinikoje suprasite, kad kiekvienas gydytojas odontologas yra ne tik kompetetingas specialistas, bet ir patikimas patarėjas.

Laukiame Jūsų su šypsena, ir galime pažadėti, kad išvykdami šypsositės ir Jūs!

Neieškokit geresnio aptarnavimo kitur, nerasit, čia jis aukščiausias įmanomas.
Kalbant apie darbą ir jo kokybę, bei administraciją. Puiku!

Julius

Tobulai sutaisė lūžusi priekinį dantį, nekantriai laukiu vėl užsukti kitą mėnesį. Labai jums ačiū!

Remigijus

Nuostabus personalas, jauki aplinka. Ačiū Jums, kad esate ir darote mūsų šypsenas gražias.

Vilma

Profesionalai. Aptarnavimas vakarų lygio, nėra priekaištų.

Mindaugas