fbpx
+370 611 15551
Sanus klinika / Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena

Tinkama burnos ertmės higiena ir dantų priežiūra padeda užtikrinti, kad galėsime džiaugtis sveika šypsena. Tačiau tam, kad turėtume sveikus dantis, išvengtume ėduonies ir kitų burnos ertmės problemų, vien dantų pastos bei šepetėlio nepakanka. Būtina bent keletą kartų per metus apsilankyti pas burnos higienistą, kuris atliks profesionalią burnos higieną.

Profesionali burnos higiena yra veiksminga profilaktinė priemonė nuo periodonto ir kitų burnos ertmės susirgimų. Ši procedūra yra reikšminga ir dėl kitų priežasčių:

  • Padeda kruopščiai išvalyti dantis ir pašalinti ant dantų susidariusias apnašas, kurių nuvalyti asmeninės burnos higienos procedūrų metu paprasčiausiai neįmanoma;
  • Idealiai išvalomos ant sudėtingiau pasiekiamų dantų paviršių – liežuvio ar dantų vagelėse esančios bei kitos apnašos, kurias sudėtinga pasiekti dantų šepetėliu;
  • Pašalinami dantų akmenys, kurie susidaro kurį laiką ant dantų paviršiaus užsilaikius minkštosioms apnašoms. Dantų akmenys ilgainiui gali imti dirginti dantenas ir paskatinti dantenų nykimą;
  • Leidžia atsikratyti nemalonaus burnos kvapo;
  • Apsaugo visą organizmą, nes nustatyta, kad burnoje nuolat besikaupiančios bakterijos gali patekti į virškinimo sistemą bei kraujotaką ir paskatinti širdies, plaučių, inkstų ir kitų gyvybiškai svarbių organų ligų atsiradimą.

Profesionalios burnos higienos procedūra yra visiškai neskausminga ir dažniausiai atliekama per du vizitus, iš kurių kiekvienas vidutiniškai trunka 30 – 60 minučių. Pirmiausia, profesionaliai įvertinama paciento burnos ertmės būklė, o po to ultragarsiniu skaleriu arba rankiniais periodontologiniais instrumentais pašalinamos susidariusios apnašos. Kitas etapas – dantų paviršiaus poliravimas, pasitelkiant inovatyvią AIR-FLOW technologiją. Tokiu būdu pašalinamos dėl kavos, arbatos ar kitų dažančių produktų atsiradusios apnašos, o dantų paviršius tampa pastebimai šviesesnis, lygesnis bei blizgesnis.

Tiems, kurie turi polinkį į apnašų kaupimąsi, rūkantiems, ar turintiems kitų žalingų įpročių profesionalios burnos higienos procedūrą patariama atlikti dažniau – 3 – 4 kartus per metus.

Pasirūpinkite savo dantimis – atvykite į SANUS kliniką profesionaliai burnos higienai ir būsite nustebinti švaros, gaivos ir komforto pojūčiu savo burnoje!

SANUS KLINIKOJE  medicinos ir sveikatinimo paslaugas galite įsigyti ypač geromis  sąlygomis Pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių!