fbpx
+370 611 15551
Sanus klinika / Dantų implantavimas

Dantų implantavimas

Paskutinių tyrimų duomenimis, Lietuvoje daugiau negu šešių dantų neturi 30 proc. suaugusiųjų, o netgi per 40 proc. gyventojų yra praradę nuo 1 iki 5 dantų. Dantų netekimą sąlygoja pačios įvairiausios priežastys – nelaimingi atsitikimai ar dantų traumos, netinkama burnos ertmės priežiūra bei genetinės ligos.

Dantų implantavimas – vienas pažangiausių ir ilgaamžiškiausių prarastų dantų atkūrimo būdų. Taikant įvairius dantų atkūrimo būdus pasitelkiant implantus, dantis sugrąžinti galima tiek vieno ar kelių, tiek daugumos ar net visų dantų netekusiems pacientams. Neatkuriant dantų, galima susilaukti skaudžių pasekmių:

  • Prasčiau sukramtomas maistas, todėl gali sutrikti virškinamojo trakto veikla ir maisto medžiagų pasisavinimas;
  • Toje vietoje, kurioje trūksta dantų, nestimuliuojamas žandikaulio kaulas, todėl jis ima pamažu nykti;
  • Į trūkstamų dantų vietoje atsivėrusį tarpą pamažu ima krypti dar sveiki likę dantys, todėl galima netekti ir jų;
  • Sutrinka darbinė ir socialinė veikla, netenkama pasitikėjimo savimi.

Visų šių ir daugelio kitų problemų galima išvengti pritaikius gydymą dantų implantais.

Atsiliepimai


Implantacija Medentika (Vokietija) implantais

MEDENTIKA® implantai suteikia įspūdingą ilgalaikią estetinį rezultatą bei atkuria visas dantų funkcijas. Tai ilgaamžiškumu pasižymintys implantai, kurie greitai sugija su kaulu. Šie implantai gaminami iš šalto lydimo 4 laipsnio titano.

Kaina – 450 Eur


Implantacija Straumann (Šveicarija) Roxolid SLA implantais

Straumann Roxolid® SLA® implantai yra gaminami ir titano ir cirkonio lydinio, o jų paviršius dengiamas pasitelkiant specialią technologiją, ženkliai pagerinančią implanto savybes ir pagreitinančią implanto prigijimą žandikaulio kaule. Šie implantai pasižymi specialia atramos konstrukcija, kuri užtikrina ne tik implantinės konstrukcijos patikimumą, bet ir iki minimumo sumažina aplinkinių audinių uždegimo riziką.

Kaina – 640 Eur


Implantacija Straumann (Šveicarija) Roxolid SLActive implantais

Straumann Roxolid® SLActive® – inovatyvūs ir analogų neturintys dantų implantai. Užpatentuotas titano ir cirkonio lydinys ir mikrolygmeniu porėtas šių implantų paviršius SLActive® užtikrina ilgaamžiškumą ir dar geresnį bei dvigubai trumpesnį gijimo laikotarpį. Chemiškai aktyvus SLActive® paviršius intensyviai stimuliuoja gijimo procesus, tad pacientui iš karto po implantų sriegimo jau galima uždėti laikinųjų dantų protezą, o vos po 3 – 4 savaičių tvirtinami nuolatiniai dantys.

Kaina – 740 Eur

Nuo ko priklauso dantų implantacijos kaina?

Dantų implantas primena nedidelį varžtelį ir yra pagamintas iš ilgaamžiškų ir su žmogaus organizmu biologiškai suderinamų medžiagų – titano, cirkonio ar jų lydinio. Implantas chirurginiu būdu sriegiamas į trūkstamo danties vietą, o vėliau ant jo tvirtinama savo išvaizda bei funkcijomis natūraliam dančiui prilygstanti danties karūnėlė. Dantų implantai yra vienas saugiausių sprendimų medicinoje, o šiuolaikinių implantų prigijimo rodikliai siekia 95–100%. SANUS klinikoje dirbama tik su patikimais, kokybiškais ir visame pasaulyje pripažintais dantų implantais. Kiekvienam individualiam atvejui galima pritaikyti skirtingas gydymo metodikas:

Kai trūksta vieno ar kelių dantų – dažnai implantas gali būti sriegiamas į ką tik pašalinto nekokybiško danties vietą. Tai – vienmomentė implantacija. Kai kurias atvejais ant implanto iš karto galima pritvirtinti laikino danties karūnėlę.

Kai trūksta visų dantų – galima pritaikyti ant implantų fiksuojamą dirbtinių dantų tiltą. Šis būdas tinkamas tiek viršutinio, tiek apatinio žandikaulio dantų eilių atkūrimui. Dantų tiltas yra stabilus ir nekelia jokio diskomforto – su juo jaučiamasi kaip su tikrais dantimis. Vieno žandikaulio atkūrimui pakanka vos 4 – 6 implantų.

Konsultacijos metu aptariami paciento poreikiai bei galimybės, atliekami visi būtini tyrimai, padaroma rentgeno nuotrauka ir parengiamas individualus gydymo planas. Baimintis neverta, nes SANUS klinikos gydytojai visuomet atsakys į visus rūpimus klausimus ir padės visapusiškai pasirengti implantavimo procedūrai.

SANUS KLINIKOJE  medicinos ir sveikatinimo paslaugas galite įsigyti ypač geromis  sąlygomis Pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių!