fbpx
+370 611 15551
Sanus klinika / Dantų balinimas

Dantų balinimas

Įvairūs kasdieniai įpročiai ir tokie maisto produktai kaip kava, arbata, raudonas vynas ar sultys dažnai tampa baltų dantų priešais ir skatina dantų emalio patamsėjimą. Jei jūsų dantų spalva ne tokia, kaip norėtųsi ir svajojate apie pastebimai baltesnę šypseną, rekomenduojame išbandyti profesionalų dantų balinimą. Tai – estetinė procedūra, kurios metu neskausmingai ir, saugiai pašviesinama dantų spalva.
Dantų balinimo privalumai:

  • Rezultatas, kuriuo galėsite džiaugtis ilgą laiką;
  • Diskomforto nesukelianti procedūra;
  • Saugus ir dantims bei dantenoms nekenksmingas būdas;
  • Padeda įgyti pasitikėjimo ne tik savo šypsena, bet ir savimi.

Svarbu nepamiršti, kad dantų balinimo metu neįmanoma pakeisti negyvų dantų, dantų plombų ar vainikėlių spalvos. Tokiais atvejais taikomos papildomos procedūros – negyvų dantų balinimas iš vidaus arba senos plombos pakeičiamos naujomis, turinčiomis šviesesnį atspalvį. Be to, prieš balinimą rekomenduojama atlikti profesionalios burnos higienos procedūrą.

Dantų balinimas lazeriu –  tai procedūra, atliekama gydytojo kabinete. Iš pradžių dantys padengiami specialiu geliu, o tuomet yra veikiami moderniu ir visame pasaulyje plačiai naudojamu BIOLASE EPIC 10 lazeriu, kuris suardo dantims tamsią spalvą suteikiančias molekules. Tai – vienas moderniausių ir efektyviausių dantų balinimo būdų. Ši procedūra yra visiškai saugi ir neskausminga, nesukelia dantų jautrumo ir nepažeidžia dantų emalio bei dantenų. Pastebimai baltesniais dantimis galima džiaugtis praėjus vos valandai po procedūros.

Dantų balinimas kapomis – būdas pašviesinti savo dantis namuose. Pirmiausia, specialistas nuima dantų atspaudus, kurie reikalingi tam, kad būtų pagamintos specialios dantų balinimui skirtos kapos. Dantų balinimo procedūrą atliksite patys – tereikia į kapas įšvirkšti specialaus balinamojo gelio ir įsidėti jas į burną nakčiai ar kitu jums patogiu metu. Šią balinimo procedūrą rekomenduojama karto kiekvieną dieną, maždaug 10 dienų – priklausomai nuo to, kokį dantų atspalvį norite turėti.

SANUS klinikos specialistai supažindins jus su bet kurio dantų balinimo metodo taikymo galimybėmis, eiga, specifika ir atsakys į visus rūpimus klausimus. Įsitikinkite, kad dantų balinimas leis džiaugtis pastebimai šviesesniais dantimis ir sužadins norą nuolat šypsotis!

SANUS KLINIKOJE  medicinos ir sveikatinimo paslaugas galite įsigyti ypač geromis  sąlygomis Pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių!