fbpx
+370 611 15551
Sanus klinika / Naujienos  / Šiuolaikinė odontologija: 5 idealios šypsenos paslaptys
Šiuolaikinė odontologija 5 idealios šypsenos paslaptys

Šiuolaikinė odontologija: 5 idealios šypsenos paslaptys

Šiandien žavinga ir spindinti šypsena – tarsi vizitinė kortelė. Žmogus, galintis didžiuotis lygiais, baltais ir taisyklingos formos dantimis, kur kas labiau pasitiki savimi ir susilaukia sėkmės tiek karjeroje, tiek socialiniame gyvenime. Milijonai moterų ir vyrų visame pasaulyje kompleksuoja dėl netobulų dantų, tad kalbėdami, juokdamiesi ar fotografuojami stengiasi slėpti savo šypseną ir paslapčia svajoja apie gražius dantis. Šis jausmas pažįstamas ir jums? Jeigu gamta neapdovanojo gražia šypsena, šiuolaikinė odontologija siūlo gausybę įvairių išeičių, leisiančių visam laikui atsikratyti jus lydinčių kompleksų:

 

  • Dantų balinimas. Dantų emalis yra neišvengiamai veikiamas mūsų gyvenimo būdo bei įpročių. Dantų spalva ilgainiui gali patamsėti dėl kavos, arbatos, raudono vyno ar nikotino. Tokiu atveju gydytojas odontologas gali atlikti profesionalų dantų balinimą lazeriu. Tai – saugi ir efektyvi naujos kartos procedūra, po kurios dantys gali pašviesėti net aštuoniais tonais.
  • Dantų tiesinimo sistemos. Kai kuriems žmonėms drąsiai šypsotis ir pasitikėti savimi trukdo kreivi, susigrūdę, pernelyg vienas nuo kito nutolę dantys ar netaisyklingas sąkandis. Tokiu atveju, atsižvelgiant į kiekvieno paciento poreikius bei finansines galimybes, galima pritaikyti ortodontinį gydymą. Dantų tiesinimo būdai apima įvairias skirtingais privalumais pasižyminčias breketų sistemas, taip pat naujos kartos dantų tiesinimą nematomomis kapomis. Ortodontinis gydymas dažniausiai taikomas vaikams ir paaugliams, tačiau yra lygiai toks pat efektyvus ir suaugusiems.
  • Estetinis plombavimas. Jeigu dantys yra pažeisti ėduonies, pakeitę spalvą, nuskilę, nudilę ar netaisyklingos padėties, galima pritaikyti estetinio plombavimo procedūrą. Tai – tiesioginė restauracija, vykdoma pasitelkiant tvirtas ir patikimas plombavimo medžiagas. Patyręs gydytojas plombuoja dantis sluoksnis po sluoksnio, atkartodamas natūralaus danties struktūrą. Atkuriamos net pačios smulkiausios detalės – dantų vagelės, forma, simetrija. Tokiu būdu ne tik sukuriama tobula šypsena, bet ir atstatoma prarasta dantų funkcija.
  • Profesionali burnos higiena. Kartais tam, kad galėtume džiaugtis pastebimai baltesniais dantimis, nebūtinos ilgos ir sudėtingos procedūros. Jeigu patamsėjusio dantų emalio priežastis – dėl netinkamos mitybos ar žalingų įpročių ant dantų paviršiaus susikaupusios apnašos, gali pakakti ir profesionalios burnos ertmės higienos. Tai – procedūra, kurios metu greitai ir neskausmingai pašalinamos kietosios apnašos, tad dantys gali pašviesėti net keliais tonais. Reguliariai atliekama profesionali burnos higiena taip pat užkerta kelią dantenų uždegimo parodontozės ar kitų burnos ertmės ligų atsiradimui. Šią procedūrą rekomenduojama kartoti 2 – 3 kartus per metus.
  • Implantacija. Nepasitikėjimo savimi priežastis – prarasti dantys? Tai – viena nemaloniausių patirčių, neigiamai paveikiančių ne tik gyvenimo kokybę bei gebėjimą kramtyti maistą, bet ir išvaizdą. Tai ypač aktualu tuomet, jei trūkstami dantys pastebimi šypsantis. Šiuolaikinė odontologija šią iš pažiūros sudėtingą problemą leidžia išspręsti greitai ir efektyviai – tobulą šypseną galima susigrąžinti pritaikius gydymą dantų implantais. Implantai yra sriegiami į žandikaulio kaulą, o vėliau ant jų tvirtinamos natūraliems dantims prilygstančios dantų karūnėlės. Tokiu būdu galima atkurti tiek vieną, tiek kelis ar netgi visus dantis. Dauguma pacientų po gydymo dantų implantais džiaugiasi kardinaliai pasikeitusia gyvenimo kokybe ir galimybe nevaržomai šypsotis.

SANUS KLINIKOJE  medicinos ir sveikatinimo paslaugas galite įsigyti ypač geromis medlizingas sąlygomis Pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių!